آدرس: تهران، بلوار فردوس شرق، روبروی آیریک سنتر جنوبی، بالای بانک شهر

انواع کمد بچه: راهنمای خرید کمد کودک

(بدون امتیاز)

Loading…

انواع کمد بچه

اگر اتاق کودک کمد لباس نداشته باشد، چطور به دنیای نارنیا برویم؟ نمی‌شود این فرصت جادویی را از کودکتان بگیرید! بهتر است برای اتاق نوزاد، یک کمد بچه بخرید. حتی اگر این کمد راهی به دنیای جادویی نارنیا باز نکند، شاید دنیای دیگری را به فرزندتان نشان دهد. در این مقاله، درباره انواع کمد بچه و انتخاب مناسب‌ترین کمد صحبت کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

چرا خرید کمد نوزاد برای اتاق کودک لازم است؟

اگر تصور کرده‌اید فرزند شما وسیله یا لباس زیادی ندارد و به همین دلیل، لازم نیست برای او کمد تهیه کنید، سخت در اشتباهید. شما حداقل روزی سه تا پنج بار، به نوزادتان لباس جدیدی می‌پوشانید. بنابراین وقتی از خودتان می‌پرسید آیا واقعاً به کمد نیاز دارم؟ جوابش مشخص است. قطعاً به آن نیاز خواهید داشت.

فرزند شما به قدری وسایل ریز و درشت و لباس‌های مختلف خواهد داشت که بدون آن، تمام نظم اتاقش به هم می‌ریزد. با داشتن این وسیله، شما می‌توانید اتاق را تمیز و مرتب نگه دارید. هر چه سن نوازد بیشتر شود، وسایل او نیز بیشتر خواهد شد. خرید یک کمد نوزاد مناسب، تا سالیان سال نیاز شما را برای نظم‌دهی به وسایل نوزادتان رفع خواهد کرد.

با داشتن کمد، شما می‌توانید اتاق را تمیز و مرتب نگه دارید.
با داشتن کمد، شما می‌توانید اتاق را تمیز و مرتب نگه دارید.

انواع کمد بچه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

به نظر شما یک کمد بچه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ یا هنگام خرید باید دنبال چه ویژگی‌هایی باشیم و به چه نکاتی توجه کنیم؟ موارد زیر را با دقت بخوانید.

اندازه انواع کمد بچه

اگر مدلی را تهیه کنید که برای فرزندتان مناسب باشد، او می‌تواند مسئولیت‌پذیری را تمرین کند. مدلی را بخرید که ارتفاع آن، متناسب با قد کودکتان باشد. در این صورت، فرزندتان می‌تواند خودش لباس‌ها را بچیند یا وسایل را روی قفسه‌ها بگذارد. با این روش، نظم و تمیزی را به او می‌آموزید.

همین‌طور به او یاد می‌دهید که مسئولیت اتاقش را به عهده بگیرد. اگر به مدل بلندتری نیاز دارید که جای بیشتری داشته باشد، پس سعی کنید مدل کشودار را انتخاب کنید. این تمرین نظم‌آموزی و مسئولیت‌پذیری را می‌توان با کشوها نیز انجام داد.

ظاهر انواع کمد بچه

 محیط اطراف کودک، به طرز قابل توجهی، روی رشدش تأثیر می‌گذارد؛ حتی چنین وسیله ساده‌ای می‌تواند علاقه کودک را به بازی کردن و توجه به محیط اطرافش ترغیب کند. بنابراین بهتر است هنگام خرید، سراغ مدلی با رنگ‌های جذاب یا حتی غیرمعمول بروید.

اتاق کودک قرار است پناهگاه امن و دنج او باشد. پس باید طبق سلیقه او و مناسب سنش، وسایل اتاق را بخرید. هنگام خرید وسایل اتاق کودک، باید به این نکته توجه کنید فرزند شما چه چیزی را می‌پسندد و جذب چه رنگی می‌شود. نباید مطابق سلیقه خودتان یا دکوراسیون منزل خرید کنید.

رنگ‌های پاستیلی یا رنگ کرمی، شیری یا حتی رنگ چوب، گزینه مناسبی است. می‌توانید رنگ سفید را انتخاب کنید، اما بهتر است در کنارش خودکارها و ماژیک‌های قابل شستشو بخرید تا کمد سفید رنگتان عمر طولانی‌تری داشته باشد.

کمد بچه با رنگ‌های پاستیلی، کرمی، شیری یا حتی رنگ چوب، گزینه مناسبی برای دیزاین اتاق کودک است.
کمد بچه با رنگ‌های پاستیلی، کرمی، شیری یا حتی رنگ چوب، گزینه مناسبی برای دیزاین اتاق کودک است.

کیفیت مواد انواع کمد بچه

 هنگام خرید کمد لباس برای کودک، ابتدا بررسی کنید مطابق با تمام استانداردهای جهانی ساخته شده است. به نوع چوب و رنگ توجه کنید. کیفیت چوب را بررسی کنید و مطمئن شوید به این زودی‌ها خراب نمی‌شوند. همین‌طور بررسی کنید رنگ استفاده شده، حتماً غیر سمی باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین تخت پارک کودک

انواع کمد بچه بر اساس طرح و مدل

دنیای کمد بچه، گسترده‌تر از آن است که فکرش را می‌کنید. پس باید یک شناخت حداقلی از این دنیا داشته باشید تا بتوانید گزینه‌ای را انتخاب کنید که متناسب با فضای اتاق خواب و نیازهای رو به رشد فرزندتان باشد. در ذیل چند مدل رایج را به شما معرفی خواهیم کرد:

کمد با ارتفاع کم

کمد با ارتفاع کوتاه، برای بچه‌های کوچک مناسب است، زیرا به آن‌ها، حس استقلال می‌دهد. چطور؟ چون می‌توانند خودشان درها را باز و بسته کنند و به لباس‌ها و وسایلشان دسترسی داشته باشند. درباره مسئولیت‌پذیری و آموزش نظم و انضباط نیز، در بخش‌های قبل صحبت کردیم. مدل کم ارتفاع، برای این آموزش بسیار مناسب است.

کمد با ارتفاع بلند

اگر به فضای زیاد نیاز دارید، سراغ کمد با ارتفاع بلند یا کمد نوزاد ویترین دار بروید. مدل‌های بلند در بازار متداول‌ هستند و طرح‌های مختلفی دارند. این مدل به شما اجازه می‌دهد لباس‌ها را آویزان کنید بدون آنکه پایین آن‌ها جمع شود. همین‌طور، قفسه‌ها و کشوهای متعددی برای وسایل دیگر نوزاد نیز دارند.

اگر به فضای زیاد نیاز دارید، سراغ کمد با ارتفاع بلند یا کمد نوزاد ویترین دار بروید.
اگر به فضای زیاد نیاز دارید، سراغ کمد با ارتفاع بلند یا کمد نوزاد ویترین دار بروید.

کمد لباس دو نفره و سه نفره

اگر فرزندانتان به صورت مشترک از یک کمد استفاده می‌کنند، حتماً این مدل را تهیه کنید. این مدل به خاطر داشتن فضای زیاد برای لباس‌ها و وسایل مختلف معروف است. برای مدل دو نفره یا سه نفره، کشوهای زیادی در نظر می‌گیرند. ، این سبک برای نوجوانان عالی است، زیرا می‌توان از قفسه‌ها آن، برای لباس‌های تا شده مانند شلوار جین، جامپر، تی‌شرت و کفش استفاده کرد.

انواع کمد بچه بر اساس جنسیت

هنگام خرید، به دخترانه یا پسرانه بودن وسایل اتاق توجه کنید! اگر فرزندان شما از یک اتاق استفاده می‌کنند، مدلی بخرید که هر دو آن‌ها می‌پسندند. نمی‌توان انکار کرد که ظاهر وسایل اتاق کودک، اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل، محبوب‌ترین مدل‌های کمد، مدل‌های رنگارنگ هستند که با طرح‌های گرافیکی جذاب و بامزه تزیین شده‌اند.

بعضی از مدل‌ها حتی اکسسوری‌های مختلف از قهرمان یا پرنسس مورد علاقه بچه‌ها را نیز دارند. ‌پس هنگام خرید، به این نکته‌های ریز توجه کنید. اصولاً مدل‌های کمد نوزاد پسر و کمد نوزاد دختر، کاملاً با هم متفاوت هستند و نمی‌توان اشتباهشان گرفت.

همان‌طور که گفتیم، هنگام خرید باید به سلیقه فرزندتان توجه کنید. ممکن است فرزند شما دختر باشد، اما شخصیت کارتونی مورد علاقه‌اش اسپایدرمن باشد. پس به او اصرار نکنید که یک کمد با طرح پرنسسی راپونزل را انتخاب کند.

 اصولاً کمدهایی که طرح‌های گرافیکی دارند، کمی گران‌قیمت‌تر هستند. پس اگر بودجه زیادی ندارید، می‌توانید فارغ از جنسیت فرزندتان، سراغ طرح‌های کلاسیک و ساده بروید که برای هر دو جنسیت مناسبند و قیمت بسیار مناسبی دارند. شما می‌توانید انواع مدل‌های کمد کودک را با قیمت و کیفیت مناسب، از سایت سیسمونی مریم تهیه کنید.

انواع کمد نوزاد بر اساس قیمت

قیمت وسایل اتاق کودک به مسائل مختلفی بستگی دارد. کیفیت چوب، جنس، رنگ، طرح و موارد دیگر. هر چه کمدی که انتخاب می‌کنید کیفیت مرغوب‌تر، فضای بیشتر و طراحی پرجزئیات‌تری داشته باشد، قطعاً قیمت بیشتری خواهد داشت.

هنگام خرید این وسیله، اول به مرغوب بودن جنس آن و بعد به جادار بودن آن توجه کنید. اگر بودجه شما محدود است، بهتر است مدلی را بخرید که طراحی ساده دارد، اما در کنار آن، کیفیتش مرغوب است و فضای زیادی دارد.

انواع کمد بچه بر اساس جنس

به صورت کلی کمدهای کودک از جنس چوب هستند، اما در نوع چوب با یکدیگر متفاوتند. در فروشگاه سیسمونی مریم، کمد نوزاد بامبینو عرضه می‌شود. این برند برای تهیه وسایل چوبی اتاق نوزاد، از MDF مرغوب و با کیفیت استفاده می‌کند. عموماً وسایل چوبی، از چوب خالص نیستند؛ چرا که هزینه تهیه و ساخت آن‌ها زیاد می‌شود و در نتیجه، قیمت مصرف‌کننده نیز افزایش می‌یابد. وسایل این‌چنینی یا با MDF ساخته می‌شود یا با ترکیب چوب و MDF. چوب‌ها نیز جنس‌های مخلتفی دارند؛ از چوب درخت گردو گرفته تا راش و هر یک ویژگی‌ها و کیفیت خاص خودشان را دارند. بر اساس کیفیت و دوام جنس چوب، قیمت وسایل چوبی نیز متغیر است.

جدیدترین مدل‌های کمد نوزاد

شما می‌توانید در فروشگاه سیسمونی مریم، اقدام به خرید سیسمونی کنید و جدیدترین مدل‌های کمد نوزاد را تهیه کنید. برند بامبینو، یکی از بهترین برندها، برای تهیه وسایل نوزاد است. این برند، انواع و اقسام مدل‎های کمد کودک را نیز در کلکسیون خود دارد. به طور مثال، مدل ونیز این برند، جزو جدیدترین مدل‌هاست. یک کمد کودک کلاسیک دو رنگ، مجهز به آویز و یک کشو بزرگ. این مدل، برای کودکان دختر انتخاب بسیار مناسبی است.

برند بامبینو، یکی از بهترین برندها، برای تهیه کمد نوزاد است.
برند بامبینو، یکی از بهترین برندها، برای تهیه کمد نوزاد است.

مدل راشل، انتخابی ساده و شیک برای اتاق پسرانه است. برای این مدل، می‌توانید ویترین اتاق کودک را نیز به صورت مجزا تهیه کنید. مدل کلاسیک و ساده‌آن، با ترکیب رنگی جذاب، زیبایی اتاق فرزند شما را دو چندان می‌کند. بامبینو یک برند ایرانی است، اما طراحی‌های جذاب آن، با برندهای خارجی رقابت می‌کند. مدل دیگر، کمد نوزاد بامبینو مون استار است. یک طرح ساده از ماه در گوشه کمد قرار دارد و همین باعث شده به انتخاب بامزه و مناسبی برای نوزادان تبدیل شود.

در این مقاله درباره کمد کودک و چیزهایی که باید درباره آن بدانید صحبت کردیم. تمام وسایل اتاقی که برای نوزاد انتخاب می‌کنید، بسیار مهم هستند. می‌بینید یک کمد ساده، می‌تواند چه مواردی را به کودک شما آموزش بدهد. می‌توانید از سایت سیسمونی مریم، تمام وسایل مورد نیاز برای سیسمونی و اتاق کودک را تهیه کنید. خیالتان از کیفیت و قیمت نیز راحت راحت باشد.

منبع ++++

آیا اتاق نوزاد به کمد نیاز دارد؟

کمد کودک جای خوبی برای مرتب نگه داشتن وسایل و لباس‌های نوزاد است. اگر اتاق نوزاد به اندازه کافی فضا دارد، پیشنهاد می‌کنیم برای او یک کمد تهیه کنید.

برای انتخاب کمد نوزد، به چه چیزهایی توجه کنیم؟

هنگام خرید کمد بچه، به اندازه، رنگ، قیمت، جنس و فضایی که برای نگه‌داشتن وسایل مختلف دارد، توجه کنید.

امتیاز:

(بدون امتیاز)

Loading…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظ گوش نوزاد ایلهو eelhoe

موجود در انبار

235,000 تومان

میکسر شارژی جیبی

موجود در انبار

285,000 تومان
سفید
صورتی
طوسی
کرم
فروش حضوری وآنلاین

فروش حضوری و آنلاین

اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

ارسال رایگان

ارسال رایگان

کد تخفیف اولین سفارش: first-order

کلاه ضربه گیر نی نی سیف nini safe

موجود در انبار

385,000 تومان

آب استریلیزه ماجان Majan 330 m

موجود در انبار

15,000 تومان
آبی
سبز
صورتی
فروش حضوری وآنلاین

فروش حضوری و آنلاین

اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

ارسال رایگان

ارسال رایگان

کد تخفیف اولین سفارش: first-order

قاشق دو سر با قاب هپیر لایف Happierlife

موجود در انبار

330,000 تومان

تخت کنار مادر برقی ماستلا Mastela Deluxe 3in1

موجود در انبار

7,839,000 تومان
سفید
شیری
صورتی
کرم
مشکی
فروش حضوری وآنلاین

فروش حضوری و آنلاین

اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

ارسال رایگان

ارسال رایگان

کد تخفیف اولین سفارش: first-order

سوتین شیردهی ان بی بی NBB

موجود در انبار

568,000 تومان

مایع استریل 500 میلی‌لیتر فروش Frosch

موجود در انبار

359,900 تومان
آبی
بنفش
سبز
سبزآبی
سرمه‌ای
سفید
صورتی
طوسی
قرمز
قهوه‌ای
کاراملی
گلبهی
نارنجی
یاسی
آبی کاربنی
آجری
سبز سدری
سبز یشمی
صورتی پاستیلی
فیروزه‌ای
فروش حضوری وآنلاین

فروش حضوری و آنلاین

اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

ارسال رایگان

ارسال رایگان

کد تخفیف اولین سفارش: first-order

شورت آموزشی XL مایا Maya

موجود در انبار

259,000 تومان
فروش حضوری وآنلاین

فروش حضوری و آنلاین

اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی

ارسال رایگان

ارسال رایگان

کد تخفیف اولین سفارش: first-order

سودا کرم sudocrem

موجود در انبار

185,000 تومان488,000 تومان
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من