داستان ما

داستان آغاز ما

نامی ماندگار

داستان ما از سال 1395 شروع شد. زمانی که تصمیم گرفتیم برای آرامش خیال والدین و کودکان، بهترین برندهای سیسمونی کودک را تجمیع نموده و در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. با اینکه در ابتدای این مسیر با محدودیت مکان و مشکلات اینچنینی روبه‌رو بودیم، اما عزم خود را جزم کردیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصولات را به مشتریان خود برسانیم. موفقیت ما به حدی رسید که در فروش آنلاین محصولات سیسمونی، به یکی از بزرگ‌ترین پیج‌های اینستاگرام تبدیل شدیم و توانستیم محصولات خود را به سراسر ایران ارسال کنیم.

داستان رشد ما

نمایندگی بهترین برندها

به واسطه استقبال بی‌نظیر خانواده‌ها از برند سیسمونی مریم و ساده‌تر کردن فرایند خرید، به مجموعه‌ای کامل اندیشیدیم و هم‌اکنون در سال 1402 شمسی در کنار خرید حضوری، امکان خرید از درگاه وبسایت را نیز فراهم کردیم تا والدین در سراسر ایران بتوانند ضمن آشنایی با ویژگی‌های هر محصول، بهترین انتخاب را داشته باشند.

ما با دریافت نمایندگی بهترین برندهای لوازم مادر و کودک چون: اونت، چیکو، بیبی سیل، هی‌اورشی، موستلا، کیکابو، جویی، فیکشن، ببکو، نونا، تولو، نیلی، بامبینو و…، توانستیم به بزرگ‌ترین و کامل‌ترین فروشگاه‌های سیسمونی کودک و نوزاد تبدیل شویم و به عنوان مرجعی قابل اطمینان بهترین محصولات را به مشتریان خود عرضه کنیم.

شما قهرمان ما هستید! چون از زمانی که خیلی کوچک بودیم، همراه ما بودید و ما را در این مسیر پرفراز و نشیب یاری نمودید.

به ما سر بزن!

همین جا هستیم،در آیریک سنتر شمالی