ثبت سفارش

نماد اعتماد الکترونیکی، نشان اعتبار این کسب و کار است. شما می‏‌توانید با کلیک روی نماد در صفحه اصلی وبسایت سیسمونی مریم، از اصالت آن اطمینان یابید.

خیر! برای خرید تنها کافی است محصول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید.

امکان عرضه بعضی محصولات وجود دارد. با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما کمک کنیم.

خیر! بعد از پرداخت و ثبت سفارش، پیامکی از سیسمونی مریم به شما ارسال می‌شود تا از پرداخت خود اطمینان یابید. کارشناسان پشتیبانی ما جهت ارائه گزارش ثبت سفارش و روند ارسال محصول با شما تماس خواهند گرفت.

شما می‌توانید با استفاده از تمام کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب و با همراه داشتن رمز پویا و اطلاعات کارت بانکی، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

خدمات پس از فروش

سفارشات پیش از ارسال توسط تیم نظارت بر سلامت کالا چک شده و به بهترین نحو ممکن بسته‌بندی می‌شود. سیسمونی مریم تا زمان تحویل کالا به مشتری، پاسخگوی هر گونه مشکل بابت خرابی، شکستگی و… خواهد بود تا رضایت کامل مشتری فراهم شود.

مغایرت تصویر یا اطلاعات ارائه شده در وبسایت با محصول ارسالی، وجود ایراد فنی، پارگی یا شکستگی و انصراف مشتری از خرید محصول. البته در صورت انصراف مشتری از خرید محصول، هزینه ارسال و عودت محصول با مشتری خواهد بود.

ارسال سفارشات

ارسال سفارشات در تهران از طریق پیک و پست انجام شده و در شهرستان‌ها از طریق پست، تیپاکس و باربری انجام می‌شود. البته امکان ارسال سریع به تهران و شهرستان‌ها نیز فراهم است؛ چنان که ارسال سفارشات در تهران دقیقاً پس از ثبت سفارش امکان‌پذیر است. در شهرستان‌ها نیز امکان تحویل به مشتری به صورت یک روزه فراهم است.

سیسمونی مریم جهت راحتی و رضایت بیشتر مشتریان، امکان پرداخت آسان از طریق کارت به کارت و درگاه پرداخت را فراهم نموده است.

به طور معمول، 48 ساعت پس از ثبت سفارش و واریز هزینه، سفارش آماده ارسال می‌شود و بسته به شرکت پستی منتخب مشتری، مدت ارسال سفارش از 1 تا 7 روز کاری متغیر خواهد بود.

بله! شما می‌توانید با حضور در فروشگاه سیسمونی مریم، خرید حضوری انجام دهید.